Skip to main content

Договір публічної оферти

Наведений нижче текст є договором між інтернет-магазином, сайт якого розміщено в мережі Інтернет за адресою https://fonte-studio.com. ua/, що називається надалі «Інтернет-магазин», та користувачем послуг Інтернет-магазину під назвою «Покупець», і визначає умови купівлі-продажу товарів Покупцем через сайт інтернет-магазину.

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. ст. 633, 641 та гол. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець). > 1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, користувач стає покупцем.

2. Терміни та визначення

2.1. Інтернет-магазин - FONTE-STUDIO, заснований відповідно до Закону України, що оперує сайтом, розташованим у мережі Інтернет за адресою https://fonte-studio.com.ua/.

2.2. Товар – опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів.

2.3. Покупець - фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, яка отримує інформацію від Інтернет-магазину, яка розміщує замовлення на пошук, комплектацію та резервування товарів, що представлені на сайті інтернет-магазину, з метою не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, або юридична особа/фізична особа підприємець.

2.4. Замовлення - оформлена та розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на пошук, комплектацію та резервування Товарів для подальшого їх викупу Покупцем.

2.5. Сайт - сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, та програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих у мережі Інтернет за адресою https ://fonte-studio.com.ua/, і містить усі ознаки публічної оферти з пошуку, комплектації та резервування Товарів обраних Покупцем на сайті. 2.8. Особистий кабінет - простір на Сайті, доступ до якого має Покупець, де відображається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень.

3. Предмет договору

3.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Інтернет-магазином послуг Покупцеві, ґрунтуючись на його прагненні, бажанні та можливості скористатися послугами пошуку, комплектації та резервування Товарів, а також прагнення Інтернет-магазину надати Покупцеві потрібну йому інформацію, знайти та укомплектувати Товари відповідно до Замовлення покупця. , та зарезервувати їх для подальшого придбання Покупцем.

3.2. Інтернет-магазин надає Покупцеві такі послуги:

3.2.1. Пошук, комплектація та резервування Товарів на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на Сайті та підтвердженого Інтернет-магазином.

3.3. Інтернет-магазин здійснює продаж та доставку Товарів за допомогою кур'єрських служб доставки, зазначених на сайті інтернет-магазину на підставі заявок Покупців, залишених на Сайті та підтверджених інтернет-магазином.

3.4. Покупець погоджується з умовами цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Підтвердити замовлення», що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору та згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця про надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь-якої відповідальності за невиконання умов цього договору та залишає право Інтернет-магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

4. Правила роботи Сайтом

4.1. Покупець може переглядати зміст Сайту, оформляти замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.

4.2. Реєстрація потрібна для доступу Покупця до персоналізованої інформації та надання додаткових можливостей роботи з сайтом.

4.3. Під час реєстрації Покупець вводить такі дані:

  • Ім'я, прізвище.
  • Номер телефону.
  • Адреса електронної пошти.
  • Пароль.

4.4. Покупець зобов'язується надати відповідну дійсності, точну та повну інформацію про себе. Інтернет-магазин не несе відповідальності за точність та правильність інформації, залишеної Покупцем під час реєстрації та здійснення Замовлення. 4.5. Після реєстрації на Сайті Покупцеві надається доступ до Особистого кабінету. 4.6. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам параметри доступу, зазначені під час реєстрації. У разі виникнення у Покупця підозр щодо несанкціонуванняванного використання третіми особами таких параметрів, Покупець зобов'язується негайно повідомити про це Інтернет-магазин, відправивши електронний лист на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зв'язатися за телефонами, вказаними на головній сторінці сайту.

4.7. Покупець несе відповідальність за будь-які дії, вчинені на Сайті під його обліковим записом та від його імені.

4.8. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцю у користуванні послугами інтернет-магазину, якщо у нього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а також при недобросовісній поведінці (наприклад, порушення умов цього договору, або ін.).

5. Порядок оформлення Замовлення

5.1. Покупець оформляє замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів до віртуального кошика та натискаючи кнопку «Оформити замовлення». Також здійснити замовлення можна зателефонувавши на будь-який із номерів, вказаних на початковій сторінці сайту або написавши в чат.

6. Порядок оплати

6.1. Покупець придбає Товари, зазначені в розміщеному на Сайті замовленні, а також оплачує послуги Інтернет-магазину на умовах узгоджених сторонами у підтвердженому Інтернет-магазином Покупця:

  • На умовах передоплати на рахунок Інтернет-магазину, зазначеного у замовленні.
  • Залишкову суму Покупець оплачує в момент отримання Товару у відділенні кур'єрської служби.
  • На умовах повної передоплати.

6.2. Загальна вартість Замовлення, що включає повну вартість Товарів та послуг Інтернет-магазину, дорівнює сумі підлягає оплаті та вказується на Сайті при оформленні та в момент розміщення замовлення.

8. Конфіденційність та захист персональних даних

8.1. При реєстрації на Сайті Покупець залишає персональні та контактні дані, зазначені у п.4.3. цього договору, але не обмежуються ним. 8.2. Надаючи свої персональні дані на Сайті під час реєстрації або оформлення Замовлення, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (у тому числі й передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06 . 2010 р. 8.3. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг інтернет-магазином, у тому числі за допомогою автоматизованої обробки персональних даних. 8.4. Інтернет-магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам та третім особам, які діють на підставі договору з Інтернет-магазином, у тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства. 8.5. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-магазин продовжував обробляти персональні дані, то Покупцю необхідно звернутись із заявою до служби підтримки. У цьому випадку Покупець не зможе продовжувати користуватися послугами Інтернет-магазину. 8.6. Покупець відповідає за підтримку своїх персональних даних у актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

9. Інформаційні повідомлення

9.1. Реєструючись на Сайті, Покупець дає Інтернет-магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет-магазину та його партнерів, які діють на підставі договору з Інтернет-магазином, за допомогою служби коротких повідомлень та електронної пошти. 9.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, повідомивши електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

10. Правила використання матеріалів, які розміщені на Сайті

10.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші захищені законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори. 10.2. Весь зміст сайту охороняється законодавством України. 10.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, а саме: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу чи поступці, створювати похідні продукти та ін.

11. Інші умови

11.1. Цей договір укладено на території України та підпорядковується матеріальному праву України. 11.2. Недійсність будь-якого пункту чи частини цього договору не веде до недійсності договору загалом. 11.3. Усі суперечки, що виникають між Покупцем та Інтернет-магазином, що вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства. 11.4. Інтернет-магазин має право вносити зміни до тексту цього договору на свій розсуд у будь-який момент та без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (чинна) редакція договору завжди доступна на Сайті.

Про компанію Fonte Studio

Виробляємо та продаємо змішувачі кухонні. Наша продукція унікальна тим, що придбавши комплект, ви отримуєте все в одному кольорі, що забезпечує унікальний зовнішній вигляд, а також максимальну працездатність і естетичний зовнішній вигляд. На ринку представлено з 2010 року.

Наші контакти

Адреса: м. Одеса вул. Семена Палія 125a
Промисловий ринок "Союз"
Магазин №П43
Телефон: +38 (063) 600 70 54
Email: business-finance@ukr.net